דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
כניסה

המלצה לפרס

 

הטופס סגור


 

פרסים

בכל שנה, בית הספר יעניק פרסים לתלמידי תכנית הבוגר אשר הצטיינו והפגינו רמה גבוהה של מחויבות והישגים בהכשרה המקצועית ו/או הצטיינות בשעורים העיוניים. הפרסים יוענקו למועמדים שיומלצו ע"י מורים/מדריכים/מועצת תלמידים ויימצאו ראויים ע"י ועדת הפרסים של ביה"ס לקבלת הפרס.

 

הפרס השנתי בעבודה סוציאלית ע"ש רחל רייכמן (פריידנברג) ז"ל

הפרס השנתי בעבודה סוציאלית ע"ש רחל רייכמן (פריידנברג) ז"ל יינתן לסטודנט/ית או קבוצת סטודנטים של ביה"ס לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית ע"ש פאול ברוואלד, שהצטיינו בפעילותם בתחום הטיפול בפרט (בעשיה או בכתיבה), או בהגשת סיוע שתרם לשיפור רווחה של בני אדם.
 
במתן הפרס יש  כדי לציין ולזכור את רחל רייכמן (פריידנברג) ז"ל, בוגרת ביה"ס ומדריכת סטודנטים, על התעניינותה בעבודה בתחום הטיפולי, כדי לעודד סטודנטים להמשיך ולגלות פעילות, יוזמה וחדשנות בעבודתם עם אנשים במצוקה ולמענם.
 
 

הפרס השנתי לעבודה סוציאלית ע"ש רות לכמן-דייויס ז"ל

הפרס השנתי לעבודה סוציאלית ע"ש רות לכמן-דייויס ז"ל, יינתן לסטודנט/ית בבית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית ע"ש פאול ברוואלד, אשר הגיע/ה להישגים מרשימים בתחום ההכשרה המקצועית, בתחום ההתנדבות או בתחום העיוני.
 
הפרס בא לזכור את רות לכמן-דייויס, מדריכה בבית הספר אשר, לאחר קבלת הכשרתה בארצות הברית, הייתה לאחת העובדות הסוציאליות וקצינות בריאות הנפש הראשונות בארץ.
 ככל הניתן יועדף בהענקת הפרס מי שתרומתו היא לילדים, לבני נוער, למשפחות בכלל ולמשפחות אומנות בפרט, שהיוו תחומי עבודתה של מי שהפרס נושא את שמה.
 
 

הפרס לעבודה סוציאלית ע"ש פנינה ויצחק לוי ז"ל

הפרס לעבודה סוציאלית ע"ש פנינה ויצחק לוי ז"ל יינתן לסטודנט/ית בבית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית ע"ש פאול ברוואלד, עם מגבלה פיזית שהצטיין/ה בלימודיו/ה  ו/או הוכיח/ה חשיבה מקורית והצטיין/ה בפעילות למען הפרט.


הפרס בא לזכור את פנינה ויצחק לוי ז"ל, פנינה, מדריכת סטודנטים בביה"ס ועובדת שנים רבות בשרותי הייעוץ לסטודנט ויצחק, ממייסדי ביה"ס ואיש סגל ההוראה במשך שנים רבות שניהם היום אנשים אוהבי אדם וקשובים למצוקותיו וצרכיו. הפרס בא כדי לעודד סטודנטים לפתח רגישות וחשיבה מקורית בטיפול באדם.

 

הפרס השנתי לעבודה סוציאלית ע"ש זיוה שטראוס ז"ל 

הפרס השנתי לעבודה סוציאלית ע"ש זיוה שטראוס ז"ל יינתן על עבודה בתחום בריאות הנפש.

הפרס בא לעודד את רווחת המטופלים ושיקומם, תוך גילוי יוזמה, חדשנות והשתלבות בעבודה בין-צוותית. הפרס  יינתן על עבודה ישירה עם פונים, על  תרומה ארגונית או על תרומה  עיונית.

במתן הפרס  יש כדי לזכור ולציין את זיוה שטראוס ז"ל, בוגרת ביה"ס, שעבדה בכפר השוודי בטיפול פרטני עם אנשים עם מוגבלות שכלית ובבית החולים הפסיכיאטרי בכפר שאול במגוון תפקידים, לרבות סגנית מנהלת השירות הסוציאלי וכמדריכת סטודנטים. בעבודתה שילבה זיוה שטראוס עבודה פרטנית, עבודה עיונית ופתוח פרויקטים ניסיוניים בתחום העבודה הסוציאלית.